begļi ERASMUS+ Jauniešu apmainas sports

atmiņas no erasmus+ projektiem

IYC Latvijas sākums ir cieši saistīts ar dalību ERASMUS+ projektos, kurus vadīja mūsu partneri Spānijā un Somijā.

Pirmais projekts notika Madridē. Organizēja biedrība “Cooperación Internacional ONG”, kurai daudz pieredzes brīvprātīgā darbu projektu organizēšanā. Tēmats bija “Social Entrepreneurship”. Bija vairākas interesantas prezentācijas, starp kuriem īpaši atmiņā palika prezentācijas no Apvienoto Nāciju World Food Programme pārstāvja Madridē, prezentācija par Irākas kristiešiem Islāmu Valsts teritorijā, un lekcija IESE biznesa skolā.

Visnoderīgāk tomēr iespējams bija kontakti, kuri veidojās ar citiem jauniešiem no Spānijas, Somijas, Ungārijas, Horvātijas, Slovākijas, Rumānijas, Francijas un Vācijas. Pateicoties tiem kontaktiem, veidojās ideja pieteikt jaunus ERASMUS+ projektus ar nolūku dalīties ar pieredzēm brīvprātīgajā darbā.

2017.g. Somu partneri aicināja pie sevis jauniešus no Latvijas, Spānijas, Horvātijas, Slovākijas, Rumānijas, un Ungārijas. Vieta bija burvīgā, pie ezerā. Somu pirts veicināja daudzas sarunās starp dalībniekiem. Atmiņā palika īpaši futbola mačs, ko spēlējām kopā ar bēgļiem, kas bija atnākuši uz Somiju no vairākām valstīm, it īpaši Afganistānas, Irākas un Sīrijas.

You Might Also Like

No Comments

    Leave a Reply

    X
    X